A megújuló Debreceni Állatkert, Növénykert és Vidámpark munkatársat keres az alábbi pozíciókba:

VILLANYSZERELŐ-KARBANTARTÓ

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem: 2.100.000 - 2.500.000 Ft nettó éves bér (alapbér + cafeteria + éves jutalom)
- Stabil, hosszú távú karrier
- Inspiráló munkakörnyezet
- Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés lehetősége

Elvárás:
- Villanyszerelő/elektronikai technikus végzettség
- Szakmája iránti elkötelezettség
- Megbízhatóság, terhelhetőség és önálló munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Kreativitás és csapatszellem

Előnyt jelent:

- Szakmai tapasztalat

- B kategóriás jogosítvány

Foglalkoztatási jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: határozatlan, 3 hó próbaidővel
Foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a hr@zoodebrecen.hu címen.

MŰSZAKI VEZETŐ

A sikeres jelölt cégünk műszaki vezetőjeként a komplex műszaki karbantartási és fejlesztési feladatok tervezője és irányítója. Feladata a műszaki csoportvezetők koordinálása, valamint a műszaki csoport munkájának minőségi ellenőrzése.

Elvárás:
- Villamosmérnök és/vagy gépészmérnök végzettség
- Szakmai vezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes nyelvtudás
- Precizitás, kreativitás, terhelhetőség és csapatszellem

- Versenyképes jövedelem és széles körű juttatások

Szeretnél az Állatkertben vagy a Vidámparkban dolgozni és így pénzt és élményt keresni?

Ha 25 év alatti vagy és befejezted tanulmányaid, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk!

A programban való részvételhez szükséges, hogy 25 év alatti nyilvántartott álláskereső legyél, azaz regisztráltasd magad a lakhelyed szerint illetékes Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán.

Amennyiben ennek a feltételnek megfelelsz, akkor az alábbi lehetőségeket tudjuk Neked kínálni:

  • Kisegítő munkakörben, általános vagy középiskolai végzettséggel (vidámparki játékgép kezelő, jegykezelő, udvaros) havi bruttó: 149.000 Ft
  • Felső- vagy középfokú szakképzettség esetén (pl. eladó, zoopedagógus, marketing/kommunikációs asszisztens, természettudományos vagy nyelvi végzettség, kertész stb.) havi bruttó: 195.000 Ft
Idegennyelvtudás előnyt jelent.

A pozíciók betöltése 2019. március 15-től folyamatos. A három havi munkaviszony után a továbbfoglalkoztatás lehetősége adott.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a hr@zoodebrecen.hu e-mail címen.

Amennyiben jelenleg nincs meghirdetve olyan pozíció, amelyet megpályázna, kérjük küldje el
önéletrajzát a hr@zoodebrecen.hu e-mail címre. Így jelentkezhet adatbázisunkba és
munkatársunk a jövőben megkeresheti Önt a megfelelő álláslehetőséggel.

Oroszlán